ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2014 - florbal

- napsáno 19. prosince 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-floorbal-14-velka

Po roce jsme opět uspěli ve florbalovém turnaji ve Slavičíně, který je součástí Valašské sportovní ligy (VSL). V konkurenci osmi škol jsme obsadili první místo. Naši žáci postupně porazili ZŠ Újezd (5:0), ZŠ Val. Klobouky (2:0), ZŠ Slavičín (2:0), ZŠ Brumov-Bylnice (5:1) a ve finále pak opět ZŠ Slavičín (2:1). Díky tomuto úspěchu jsme v průběžné tabulce VSL poskočili na krásné druhé místo. Tímto děkuji všem florbalovým reprezentantům naší školy. 

Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2014 - florbal” již byla zobrazena 664x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg