ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2015 - florbal

- napsáno 9. prosince 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-florbal-15-velka

V úterý 8.12. pokračovala VSL florbalovým turnajem ve Slavičíně. Zde jsme si poslední ročníky vedli velmi dobře. I letos naši žáci potvrdili své kvality, protože jsme obsadili 2. místo. V základní skupině jsme sehráli zápasy s Vlachovicemi (2:0), s Valašskými Kloboukami (1:0) a Újezdem (1:0). Následovalo semifinále proti Slavičínu (2:1 SN). Až ve finále jsme bohužel prohráli s Luhačovicemi (0:3). Toto umístění nás posouvá na průběžné 3. místo v tabulce VSL. 

 

Reprezentovali: D. Struhař, J. Pippal, V. Petrů, O. Hrnčiřík, F. Strnad, D. Hnilo, J. Zvoníček, P. Frýželka, J. Caletka, A. Struhař. Všichni borci sehráli dobrý turnaj, ze všeho však zdůrazním důležitý moment v semifinále v samostatných nájezdech. Zde nás velmi podržel svými zákroky Filip Strnad a rozhodujícím nájezdem nás posunul do finále Jakub Caletka! Děkuji za reprezentaci.

                                                                      Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2015 - florbal” již byla zobrazena 481x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg