VSL 2015 - florbal

- napsáno 9. prosince 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-florbal-15-velka

V úterý 8.12. pokračovala VSL florbalovým turnajem ve Slavičíně. Zde jsme si poslední ročníky vedli velmi dobře. I letos naši žáci potvrdili své kvality, protože jsme obsadili 2. místo. V základní skupině jsme sehráli zápasy s Vlachovicemi (2:0), s Valašskými Kloboukami (1:0) a Újezdem (1:0). Následovalo semifinále proti Slavičínu (2:1 SN). Až ve finále jsme bohužel prohráli s Luhačovicemi (0:3). Toto umístění nás posouvá na průběžné 3. místo v tabulce VSL.

Reprezentovali: D. Struhař, J. Pippal, V. Petrů, O. Hrnčiřík, F. Strnad, D. Hnilo, J. Zvoníček, P. Frýželka, J. Caletka, A. Struhař. Všichni borci sehráli dobrý turnaj, ze všeho však zdůrazním důležitý moment v semifinále v samostatných nájezdech. Zde nás velmi podržel svými zákroky Filip Strnad a rozhodujícím nájezdem nás posunul do finále Jakub Caletka! Děkuji za reprezentaci.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL 2015 - florbal” již byla zobrazena 389x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy