VSL 2016 - atletika 1. stupeň

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8296-velka

V úterý 24. 5. 2016 se žáci 2. – 5. ročníku zúčastnili soutěže v atletice ve Slavičíně. Počasí závodníkům nepřálo, všechny disciplíny absolvovali ve vydatném  dešti. Přesto se našim žákům podařilo „urvat“ i nějaké medaile. Poděkování za reprezentaci školy si zaslouží: Veronika Poláchová, Václav Holba, Adam Barbořík, Adam Vaculík, Natálie Oberreiterová, Marie Cucová, Andrea Holbová, Libor Vaněk, David Pinďák, Martin Sába, Adéla Poláchová, Eva Maňáková.

Mgr. Markéta Petrů

zpráva „VSL 2016 - atletika 1. stupeň” již byla zobrazena 473x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.