ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016 - atletika 1. stupeň

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-8296-velka

V úterý 24. 5. 2016 se žáci 2. – 5. ročníku zúčastnili soutěže v atletice ve Slavičíně. Počasí závodníkům nepřálo, všechny disciplíny absolvovali ve vydatném  dešti. Přesto se našim žákům podařilo „urvat“ i nějaké medaile. Poděkování za reprezentaci školy si zaslouží: Veronika Poláchová, Václav Holba, Adam Barbořík, Adam Vaculík, Natálie Oberreiterová, Marie Cucová, Andrea Holbová, Libor Vaněk, David Pinďák, Martin Sába, Adéla Poláchová, Eva Maňáková.

                                                          Mgr. Markéta Petrů

 → přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2016 - atletika 1. stupeň” již byla zobrazena 537x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg