ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016 - košíková

- napsáno 21. března 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  vsl-16-basketbal-velka

Jarní „boje“ Valašské sportovní ligy jsou v plném proudu..... Přesvědčit jsme se o tom mohli 17. března v Luhačovicích, kde jsme sehráli turnaj v košíkové. Ve skupině jsme hráli postupně se Slavičínem (12:0), s Valašskými Klobouky (2:0) a Luhačovicemi (2:6). Skupiny  byly letos velmi vyrovnané, kdy ani při dvou vítězstvích jsme neměli jistotu postupu. Do semifinále jsme nakonec postoupili, nestačili jsme však na Nedašov (0:4) a v boji o 3. místo jsme prohráli s Újezdem (0:6). Vzhledem k průběhu turnaje můžeme však i 4. místo brát jako úspěch. V průběžné tabulce VSL se nám daří držet krásné třetí místo. Děkuji reprezentujícím žákům.

                               Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „VSL 2016 - košíková” již byla zobrazena 392x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg