VSL 2016 - košíková

- napsáno 21. března 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-16-basketbal-velka

Jarní „boje“ Valašské sportovní ligy jsou v plném proudu..... Přesvědčit jsme se o tom mohli 17. března v Luhačovicích, kde jsme sehráli turnaj v košíkové. Ve skupině jsme hráli postupně se Slavičínem (12:0), s Valašskými Klobouky (2:0) a Luhačovicemi (2:6). Skupiny  byly letos velmi vyrovnané, kdy ani při dvou vítězstvích jsme neměli jistotu postupu. Do semifinále jsme nakonec postoupili, nestačili jsme však na Nedašov (0:4) a v boji o 3. místo jsme prohráli s Újezdem (0:6). Vzhledem k průběhu turnaje můžeme však i 4. místo brát jako úspěch. V průběžné tabulce VSL se nám daří držet krásné třetí místo. Děkuji reprezentujícím žákům.

Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „VSL 2016 - košíková” již byla zobrazena 334x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.