ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016 - odbíjená dívky

- napsáno 11. března 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-volejbal-16-velka

Ve čtvrtek 10. 3. 2016 se tým našich volejbalistek z 8. a 9. ročníku zúčastnil dalšího kola VSL v Brumově. V naší skupině jsme bojovaly s družstvy Slavičína, Vlachovic a Luhačovic. V prvním zápase se Slavičínem jsme byly lehce nervozní, ale nakonec jsme vyhrály 2:0 na sety. Stejného vítězství jsme dosáhly i nad Vlachovicemi. První set s Luhačovicemi byl velmi vyrovnaný, ale podařilo se nám opět vyhrát a postoupily jsme do finále, kde na nás čekaly hráčky Brumova.

Zřejmě díky značné nervozitě jsme první set prohrály. Do druhého setu jsme nastupovaly s obrovským nasazením a odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. Hrály jsme skvěle a druhý set jsme skutečně vyhrály. Bohužel tento výsledek na 1. místo nestačil. Přesto jsme se domů vracely spokojené a už se těšíme na příští týden, kdy se koná okresní kolo ve volejbalu. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Natka Kujová.

                                                           Kateřina Hnilová, kapitánka

http://ritterr.rajce.idnes.cz/…016-odbijena

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2016 - odbíjená dívky” již byla zobrazena 606x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg