ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2016 - odbíjená dívky

- napsáno 11. března 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-volejbal-16-velka

Ve čtvrtek 10. 3. 2016 se tým našich volejbalistek z 8. a 9. ročníku zúčastnil dalšího kola VSL v Brumově. V naší skupině jsme bojovaly s družstvy Slavičína, Vlachovic a Luhačovic. V prvním zápase se Slavičínem jsme byly lehce nervozní, ale nakonec jsme vyhrály 2:0 na sety. Stejného vítězství jsme dosáhly i nad Vlachovicemi. První set s Luhačovicemi byl velmi vyrovnaný, ale podařilo se nám opět vyhrát a postoupily jsme do finále, kde na nás čekaly hráčky Brumova.

Zřejmě díky značné nervozitě jsme první set prohrály. Do druhého setu jsme nastupovaly s obrovským nasazením a odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. Hrály jsme skvěle a druhý set jsme skutečně vyhrály. Bohužel tento výsledek na 1. místo nestačil. Přesto jsme se domů vracely spokojené a už se těšíme na příští týden, kdy se koná okresní kolo ve volejbalu. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Natka Kujová.

                                                           Kateřina Hnilová, kapitánka

http://ritterr.rajce.idnes.cz/…016-odbijena

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2016 - odbíjená dívky” již byla zobrazena 739x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg