VSL 2017 - vytrvalost

- napsáno 5. října 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6140-velka
Ve čtvrtek 5.10.2017 proběhl ve Vlachovicích v rámci Valašské sportovní ligy vytrvalostní běh. V náročných klimatických podmínkách se nám běh příliš nevydařil a obsadili jsme až 6. místo. Přesto jsme se v dílčích kategoriích 2 x umístili na stupních vítězů: Michal Mana (3. místo, kat. mladší žáci) a Jakub Caletka (1. místo, kat. starší žáci). Děkuji všem reprezentujícím žákům.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL 2017 - vytrvalost” již byla zobrazena 372x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.