VSL 2018 - atletika 2. stupeň

- napsáno 15. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9383-velka

Dne 14. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme se nám moc nedařilo a skončili jsme sedmí. I přesto jsme dosáhli dvou výborných výsledků. Po všech letošních disciplínách  máme ve Valašské sportovní lize celkové krásné 2. místo.

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2 × 2. místo

Adéla Bačová (dálka)

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

Ve štafetě jsme získali 8. místo.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky a svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců. Přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL 2018 - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 274x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy