VSL 2018 - atletika 2. stupeň

- napsáno 15. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9383-velka

Dne 14. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme se nám moc nedařilo a skončili jsme sedmí. I přesto jsme dosáhli dvou výborných výsledků. Po všech letošních disciplínách  máme ve Valašské sportovní lize celkové krásné 2. místo.

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2 × 2. místo

Adéla Bačová (dálka)

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

Ve štafetě jsme získali 8. místo.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky a svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců. Přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL 2018 - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 145x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.