VSL 2018 - atletika 2. stupeň

- napsáno 15. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9383-velka

Dne 14. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme se nám moc nedařilo a skončili jsme sedmí. I přesto jsme dosáhli dvou výborných výsledků. Po všech letošních disciplínách  máme ve Valašské sportovní lize celkové krásné 2. místo.

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2 × 2. místo

Adéla Bačová (dálka)

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

Ve štafetě jsme získali 8. místo.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky a svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců. Přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL 2018 - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 317x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: