VSL 2018 - atletika I. st.

- napsáno 11. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9172-velka

Dne 5. 6. 2018 se ve Slavičíně uskutečnila VALAŠSKÁ SPORTOVNÍ LIGA v atletice pro děti 1. stupně. Soutěžilo se v běhu na 50 a 60 m, skoku dalekém,  hodu kriketovým míčkem v kategoriích 1.-3. ročník, 4.-5. ročník a ve smíšené štafetě 4×100 m.
Naši školu reprezentovali: Julie Lišková, Šimon Liška (2. třída), Amálie Hnilová, Adéla Vítková, Roman Liška, Vojtěch Liška (3. třída), Lída Stašová, Adam Machuča, Veronika Poláchová(4. třída), Natálie Oberreiterová, Adam Barbořík, Adam Vaculík (5. třída)

Nejlepší umístění našich sportovců:

Vojtěch Liška   – 1. místo – běh na 50m
                             – 1. místo – skok daleký
Roman Liška     -  1. místo – hod míčkem
Amálie Hnilová – 3. místo – hod míčkem
Adam Barbořík – 1. místo – hod míčkem
Adam Machuča – 3. místo – skok daleký

Ačkoli se naši závodníci několikrát umístili na stupních vítězů, v celkovém pořadí škol jsme se zařadili na 6. místo
Za reprezentaci školy děkujeme.

Markéta Petrů

zpráva „VSL 2018 - atletika I. st.” již byla zobrazena 139x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.