VSL 2018 - florbal

- napsáno 12. prosince 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7161-velka
V úterý 11. prosince jsme se zúčastnili florbalového turnaje ve Slavičíně. Za naši školu byli nominováni: T. Mana, T. Martinát, R. Pinďák, Š. Struhař (7. ročník), A. Barbořík, O. Hudek, J. Krupík (6. ročník) a A. Machuča, V. Holba, R. Hnaníček (5. ročník). V minulých letech jsme zde byli vždy velmi úspěšní. V letošním ročníku nastal tvrdý pád až na poslední možnou příčku v umístění!!

Umístili jsme se poslední s nelichotivým skóre 0:7!!! Pokulhávala nám obrana a naši střelci se ve čtyřech odehraných zápasech nedokázali prosadit…a jen díky výborným zásahům brankáře Ondry Hudka nebylo skóre ještě hrozivější. Těžko říct, co bylo špatně…hráči se dobře připravovali…strašně moc chtěli…běhali…bojovali…ale prostě to nešlo… Každý rok asi prostě není posvícení. Velký příslib do budoucna je určitě v mladých hráčích, kteří se zde osvědčili a příští rok budou oporami týmu oni. Děkuji všem reprezentantům a hlavu vzhůru!!

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL 2018 - florbal” již byla zobrazena 216x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: