ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2018 - minikopaná

- napsáno 12. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0011-velka

Skvělý výkon předvedli naši fotbalisté v Luhačovicích. Po vítězném tažení ve skupině jsme prohráli až na penalty s pozdějším vítězem ze Slavičína, ale v boji o třetí místo jsme dokázali v penaltovém rozstřelu porazit domácí fotbalisty. Jen 2 inkasované góly svědčí o výborném kolektivním výkonu našich chlapců!! Všem děkuji za reprezentaci školy.

                                                 Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2018 - minikopaná” již byla zobrazena 162x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg