ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL 2019 - lyžování Újezd

- napsáno 31. ledna 2019 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0644-velka

V úterý 29. ledna se naši žáci zúčastnili lyžařských závodů v Újezdě. Jednalo se o další díl Valašské sportovní ligy. Z chlapců závodil David Pinďák (10. místo) a Michal Mana (7. místo), z dívek pak Michaela Fojtíková (12. místo) a Karolína Kučerová (7. místo). Jednotlivá umístění jednotlivců stačila na konečné 5. místo. Děkuji závodníkům za reprezentaci naší školy.

                               Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL 2019 - lyžování Újezd” již byla zobrazena 128x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg