VSL - atletika 2. stupeň 2017

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9619-velka

Dne 15. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme dosáhli mnoha individuálních umístění a tudíž získali krásné třetí místo. Tím jsme si zajistili celkové 3. místo ve VSL.

Všem závodníkům děkuji za výborné výsledky skvělou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2×1. místo

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

4 x 2. místo

Sára Strnadová (míček)

Jakub Caletka (60 m )

Petr Juřenčák ( koule)

Patrik Malaník (60 m )

4×3. místo

Denisa Hnaníčková ( koule, dálka)

Lenka Juřenčáková ( 60 m )

David Struhař (dálka)

Ve štafetě jsme získali 5. místo a to ve složení – Jaroslav Zvoníček, Michaela Fojtíková, Lenka Juřenčáková a Patrik Malaník.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň 2017” již byla zobrazena 628x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: