VSL - atletika 2. stupeň 2017

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9619-velka

Dne 15. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme dosáhli mnoha individuálních umístění a tudíž získali krásné třetí místo. Tím jsme si zajistili celkové 3. místo ve VSL.

Všem závodníkům děkuji za výborné výsledky skvělou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2×1. místo

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

4 x 2. místo

Sára Strnadová (míček)

Jakub Caletka (60 m )

Petr Juřenčák ( koule)

Patrik Malaník (60 m )

4×3. místo

Denisa Hnaníčková ( koule, dálka)

Lenka Juřenčáková ( 60 m )

David Struhař (dálka)

Ve štafetě jsme získali 5. místo a to ve složení – Jaroslav Zvoníček, Michaela Fojtíková, Lenka Juřenčáková a Patrik Malaník.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň 2017” již byla zobrazena 200x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy