VSL - atletika 2. stupeň 2017

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9619-velka

Dne 15. 6. 2017 byl zakončen poslední soutěží další ročník VSL - atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve dvou kategoriích a štafetě. Výsledky se sčítaly. Letos jsme dosáhli mnoha individuálních umístění a tudíž získali krásné třetí místo. Tím jsme si zajistili celkové 3. místo ve VSL.

Všem závodníkům děkuji za výborné výsledky skvělou reprezentaci naší školy.

Umístění:

2×1. místo

Jakub Caletka  (dálka, vytrvalost)

4 x 2. místo

Sára Strnadová (míček)

Jakub Caletka (60 m )

Petr Juřenčák ( koule)

Patrik Malaník (60 m )

4×3. místo

Denisa Hnaníčková ( koule, dálka)

Lenka Juřenčáková ( 60 m )

David Struhař (dálka)

Ve štafetě jsme získali 5. místo a to ve složení – Jaroslav Zvoníček, Michaela Fojtíková, Lenka Juřenčáková a Patrik Malaník.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří nás v průběhu celého školního roku reprezentovali ve všech deseti sportech (vybíjená, přespolní běh, plavání, florbal, lyžování, odbíjená, košíková, kopaná, McDonald´s Cup 1. – 3. ročník, 4. – 5. ročník, atletika 1. stupeň, atletika 2. stupeň) za jejich výborné výsledky, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem krásné prázdniny a mnoho sportovních zážitků.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň 2017” již byla zobrazena 482x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.