VSL - atletika 2. stupeň

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8404-velka

Dne 13. 6. 2016 se uskutečnila již poslední ze soutěží VSL – atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, ve čtyřech disciplínách a všechny výsledky se sčítaly. V letošním roce jsme byli opět velmi úspěšní a získali jsme skvělé 2. místo.

Umístění:

1×1. místo

• Adéla Bačová ( dálka)

6×2. místo

• Kateřina Hnilová (dvě discipliny – dálka, 60 m)
  • Jiří Daberger ( koule)
  • Denisa Hnaníčková ( koule)
  • David Struhař ( dálka)
  • Sára Strnadová( míček)

2×3. místo

• Denisa Hnaníčková ( vytrvalost)
  • David Struhař ( 60 m)

3×4. místo

• Patrik Malaník (dálka)
  • Adéla Bačová ( 60 m)
  • Veronika Lišková ( vytrvalost)

2×5. místo

• Šimon Hrnčiřík ( vytrvalost)
  • David Struhař ( míček)

2×6. místo

• Jiří Daberger ( 60 m )
  • Jakub Pippal ( vytrvalost)

Nová disciplína – štafeta ve složení K. Hnilová, A. Bačová, D. Struhař a P. Malaník pro nás získala 3. místo.

Všem závodníkům bych chtěla poděkovat za výbornou přípravu a zodpovědnou reprezentaci naší školy.

V letošním školním roce se naše škola ve VSL umístila na čtvrtém místě, což je velmi krásný výsledek.

Na závěr děkuji všem žákům, kteří nás reprezentovali ve všech sportech VSL za výborné výkony, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem mnoho nejen sportovních úspěchů.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 667x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.