VSL - atletika 2. stupeň

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8404-velka

Dne 13. 6. 2016 se uskutečnila již poslední ze soutěží VSL – atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, ve čtyřech disciplínách a všechny výsledky se sčítaly. V letošním roce jsme byli opět velmi úspěšní a získali jsme skvělé 2. místo.

Umístění:

1×1. místo

• Adéla Bačová ( dálka)

6×2. místo

• Kateřina Hnilová (dvě discipliny – dálka, 60 m)
  • Jiří Daberger ( koule)
  • Denisa Hnaníčková ( koule)
  • David Struhař ( dálka)
  • Sára Strnadová( míček)

2×3. místo

• Denisa Hnaníčková ( vytrvalost)
  • David Struhař ( 60 m)

3×4. místo

• Patrik Malaník (dálka)
  • Adéla Bačová ( 60 m)
  • Veronika Lišková ( vytrvalost)

2×5. místo

• Šimon Hrnčiřík ( vytrvalost)
  • David Struhař ( míček)

2×6. místo

• Jiří Daberger ( 60 m )
  • Jakub Pippal ( vytrvalost)

Nová disciplína – štafeta ve složení K. Hnilová, A. Bačová, D. Struhař a P. Malaník pro nás získala 3. místo.

Všem závodníkům bych chtěla poděkovat za výbornou přípravu a zodpovědnou reprezentaci naší školy.

V letošním školním roce se naše škola ve VSL umístila na čtvrtém místě, což je velmi krásný výsledek.

Na závěr děkuji všem žákům, kteří nás reprezentovali ve všech sportech VSL za výborné výkony, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem mnoho nejen sportovních úspěchů.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 637x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel