VSL - atletika 2. stupeň

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8404-velka

Dne 13. 6. 2016 se uskutečnila již poslední ze soutěží VSL – atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, ve čtyřech disciplínách a všechny výsledky se sčítaly. V letošním roce jsme byli opět velmi úspěšní a získali jsme skvělé 2. místo.

Umístění:

1×1. místo

• Adéla Bačová ( dálka)

6×2. místo

• Kateřina Hnilová (dvě discipliny – dálka, 60 m)
  • Jiří Daberger ( koule)
  • Denisa Hnaníčková ( koule)
  • David Struhař ( dálka)
  • Sára Strnadová( míček)

2×3. místo

• Denisa Hnaníčková ( vytrvalost)
  • David Struhař ( 60 m)

3×4. místo

• Patrik Malaník (dálka)
  • Adéla Bačová ( 60 m)
  • Veronika Lišková ( vytrvalost)

2×5. místo

• Šimon Hrnčiřík ( vytrvalost)
  • David Struhař ( míček)

2×6. místo

• Jiří Daberger ( 60 m )
  • Jakub Pippal ( vytrvalost)

Nová disciplína – štafeta ve složení K. Hnilová, A. Bačová, D. Struhař a P. Malaník pro nás získala 3. místo.

Všem závodníkům bych chtěla poděkovat za výbornou přípravu a zodpovědnou reprezentaci naší školy.

V letošním školním roce se naše škola ve VSL umístila na čtvrtém místě, což je velmi krásný výsledek.

Na závěr děkuji všem žákům, kteří nás reprezentovali ve všech sportech VSL za výborné výkony, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem mnoho nejen sportovních úspěchů.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 559x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.