VSL - atletika 2. stupeň

- napsáno 14. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8404-velka

Dne 13. 6. 2016 se uskutečnila již poslední ze soutěží VSL – atletika 2. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, ve čtyřech disciplínách a všechny výsledky se sčítaly. V letošním roce jsme byli opět velmi úspěšní a získali jsme skvělé 2. místo.

Umístění:

1×1. místo

• Adéla Bačová ( dálka)

6×2. místo

• Kateřina Hnilová (dvě discipliny – dálka, 60 m)
  • Jiří Daberger ( koule)
  • Denisa Hnaníčková ( koule)
  • David Struhař ( dálka)
  • Sára Strnadová( míček)

2×3. místo

• Denisa Hnaníčková ( vytrvalost)
  • David Struhař ( 60 m)

3×4. místo

• Patrik Malaník (dálka)
  • Adéla Bačová ( 60 m)
  • Veronika Lišková ( vytrvalost)

2×5. místo

• Šimon Hrnčiřík ( vytrvalost)
  • David Struhař ( míček)

2×6. místo

• Jiří Daberger ( 60 m )
  • Jakub Pippal ( vytrvalost)

Nová disciplína – štafeta ve složení K. Hnilová, A. Bačová, D. Struhař a P. Malaník pro nás získala 3. místo.

Všem závodníkům bych chtěla poděkovat za výbornou přípravu a zodpovědnou reprezentaci naší školy.

V letošním školním roce se naše škola ve VSL umístila na čtvrtém místě, což je velmi krásný výsledek.

Na závěr děkuji všem žákům, kteří nás reprezentovali ve všech sportech VSL za výborné výkony, svým kolegům za skvělou přípravu těchto sportovců a přeji všem mnoho nejen sportovních úspěchů.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - atletika 2. stupeň” již byla zobrazena 525x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.