ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - atletika II. stupeň

- napsáno 15. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Naděžda Hnaníčková

20150611-velka

Ve čtvrtek 11. 6. 2015 proběhla poslední ze soutěží VSL – atletika II. stupně. V každé disciplině nás reprezentoval jeden závodník v mladších žácích (6. a 7. ročník) i ve starších žácích (8. a 9. ročník). Celkové výsledky se sčítají a tím se stanoví konečné pořadí. Letos jsme byli velmi úspěšní a skončili jsme na krásném 2. místě pouhé dva body za vítěznou školou z Val. Klobouk.

V jednotlivých disciplinách jsme dosáhli skvělých výsledků a obdrželi jsme: 

6 krát 1. místo: 

 • Patrik Malaník (60 m, dálka, míček)
 • Denisa Hnaníčková (dálka, míček)
 • Kateřina Hnilová (dálka)
2 krát 2. místo:
 • Barbora Šuráňová (600 m)
 • Karel Chromáček (dálka)
1 krát 3. místo
 • Denisa Hnaníčková (60 m)
2 krát 4. místo:
 • Kateřina Hnilová (800 m)
 • Šimon Hrnčiřík (1000 m)
2 krát 5. místo
 • Kateřina Hnilová (60 m)
 • Karel Chromáček (koule)
2 krát 6. místo:
 • Daniela Šuráňová (koule)
 • Radim Hýbl (1000 m)
Všem atletům děkujeme za zodpovědnou přípravu a reprezentaci školy. 
V celkovém pořadí letošního ročníku VSL jsme skončili na 1. místě. Děkuji všem reprezentantům z 1. i 2. stupně i vyučujícím za vzornou přípravu na všechny soutěže a těším se na další výkony a spolupráci. 

zpráva „VSL - atletika II. stupeň” již byla zobrazena 990x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg