VSL - košíková 2017

- napsáno 10. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4650-velka

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 proběhl v Luhačovicích basketbalový turnaj starších žáků. Obsadili jsme 5. místo, což není úplně nejlepší výsledek. Naše hra se nesla především v duchu neproměňování šancí…Ve skupině jsme skončili na nepostupovém třetím místě (semifinále nám uteklo o jeden koš) a alespoň v boji o páté místo jsme předvedli slušný výkon. Přesto (vzhledem k výsledkům ostatních škol) jsme v průběžné tabulce Valašské sportovní ligy stále na 2. místě. V košíkové naši školu reprezentovali: P. Malaník, D. Dulka (oba 9. A),  Š. Hrnčiřík, M. Černý, V. Ujčík, P. Juřenčák (všichni 9. B) a J. Pippal, D. Struhař, O. Hrnčiřík (8. třída). Děkuji všem za účast.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - košíková 2017” již byla zobrazena 208x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.