VSL - košíková 2018

- napsáno 23. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-7981-velka

Ve čtvrtek 22. března se v Luhačovicích konal turnaj v košíkové. Ve skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Brumov-Bylnice, ZŠ Újezd a ZŠ Val. Klobouky. Naší největší slabinou byla slabá produktivita a díky horšímu skóre se nám nepodařilo postoupit do semifinále. V boji o konečné páté místo jsme neuspěli proti ZŠ Nedašov a obsadili tedy 6. místo.

Pořadí v průběžné tabulce je kromě prvních Luhačovic velmi vyrovnané a momentálně nám patří dělené čtvrté místo.

Naši školu reprezentovali  D. Tkadlec, D. Struhař, M. Urban, F. Strnad (všichni 9. ročník) a D. Hnilo, J. Caletka, A. Struhař, D. Horňák (všichni 8. ročník).

Tímto děkuji za účast, bojovnost, nasazení a vzorné chování.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - košíková 2018” již byla zobrazena 106x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.