VSL - košíková 2018

- napsáno 23. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-7981-velka

Ve čtvrtek 22. března se v Luhačovicích konal turnaj v košíkové. Ve skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Brumov-Bylnice, ZŠ Újezd a ZŠ Val. Klobouky. Naší největší slabinou byla slabá produktivita a díky horšímu skóre se nám nepodařilo postoupit do semifinále. V boji o konečné páté místo jsme neuspěli proti ZŠ Nedašov a obsadili tedy 6. místo.

Pořadí v průběžné tabulce je kromě prvních Luhačovic velmi vyrovnané a momentálně nám patří dělené čtvrté místo.

Naši školu reprezentovali  D. Tkadlec, D. Struhař, M. Urban, F. Strnad (všichni 9. ročník) a D. Hnilo, J. Caletka, A. Struhař, D. Horňák (všichni 8. ročník).

Tímto děkuji za účast, bojovnost, nasazení a vzorné chování.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - košíková 2018” již byla zobrazena 402x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

20.08.2019
Oznamujeme rodičům nových žáků, že od pondělí 26. 8. 2019 si mohou  od 8,00 do 14,00 hodin vyzvedávat v kanceláři ŠJ čipy a informační leták ke stravování. Záloha na čip činí 100 Kč.

Ceny stravného od 1. 9. 2019

• 7 – 10 let         26,– Kč
  • 11 – 14 let       27,– Kč
  • 15 a více let    28,– Kč

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

Cena obědu činí 75,– Kč.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září