VSL - lyžování 2015

- napsáno 8. února 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-lyzovani-15-velka

I po další disciplíně Valašské sportovní ligy (VSL), kterou byly lyžařské závody v Újezdě, držíme stále průběžné druhé místo! Konec kalendářního roku 2014 jsme slavili vítězstvím ve florbalu, nový rok 2015 jsme zahájili krásným druhým místem v lyžování. Zasloužili se o to Filip Machů (8. třída), Radim Hýbl, Daniela Šuráňová a Kateřina Vaclová (všichni 9. třída). Z nich na stupně vítězů vystoupali ve svých kategoriích Filip Machů (1. místo) a Kateřina Vaclová (2. místo). Všem moc děkuju za vzornou reprezentaci.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - lyžování 2015” již byla zobrazena 742x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel