ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - lyžování 2015

- napsáno 8. února 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-lyzovani-15-velka

I po další disciplíně Valašské sportovní ligy (VSL), kterou byly lyžařské závody v Újezdě, držíme stále průběžné druhé místo! Konec kalendářního roku 2014 jsme slavili vítězstvím ve florbalu, nový rok 2015 jsme zahájili krásným druhým místem v lyžování. Zasloužili se o to Filip Machů (8. třída), Radim Hýbl, Daniela Šuráňová a Kateřina Vaclová (všichni 9. třída). Z nich na stupně vítězů vystoupali ve svých kategoriích Filip Machů (1. místo) a Kateřina Vaclová (2. místo). Všem moc děkuju za vzornou reprezentaci.

                                                               Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - lyžování 2015” již byla zobrazena 785x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg