VSL - lyžování 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4360-velka

Ve středu 1. února se konaly v Újezdě u Valašských Klobouk lyžařské závody. Z naší školy se dalšího dílu Valašské sportovní ligy zúčastnili Kateřina Škubníková (9. A), Petra Hýblová (7. tř.), Šimon Hrnčiřík (9. B) a David Tkadlec (8. tř.). Tato čtveřice zkušených lyžařů byla velmi vyrovnaná a  postarala se  o hezké 4. místo naší školy, kdy o celkovém pořadí rozhodují součty umístění jednotlivých závodníků. V průběžném pořadí VSL „držíme“ druhé místo za vedoucími Luhačovicemi. Děkuji žákům za vzornou účast.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - lyžování 2017” již byla zobrazena 349x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.