VSL - lyžování 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4360-velka

Ve středu 1. února se konaly v Újezdě u Valašských Klobouk lyžařské závody. Z naší školy se dalšího dílu Valašské sportovní ligy zúčastnili Kateřina Škubníková (9. A), Petra Hýblová (7. tř.), Šimon Hrnčiřík (9. B) a David Tkadlec (8. tř.). Tato čtveřice zkušených lyžařů byla velmi vyrovnaná a  postarala se  o hezké 4. místo naší školy, kdy o celkovém pořadí rozhodují součty umístění jednotlivých závodníků. V průběžném pořadí VSL „držíme“ druhé místo za vedoucími Luhačovicemi. Děkuji žákům za vzornou účast.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - lyžování 2017” již byla zobrazena 249x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.