VSL - lyžování 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4360-velka

Ve středu 1. února se konaly v Újezdě u Valašských Klobouk lyžařské závody. Z naší školy se dalšího dílu Valašské sportovní ligy zúčastnili Kateřina Škubníková (9. A), Petra Hýblová (7. tř.), Šimon Hrnčiřík (9. B) a David Tkadlec (8. tř.). Tato čtveřice zkušených lyžařů byla velmi vyrovnaná a  postarala se  o hezké 4. místo naší školy, kdy o celkovém pořadí rozhodují součty umístění jednotlivých závodníků. V průběžném pořadí VSL „držíme“ druhé místo za vedoucími Luhačovicemi. Děkuji žákům za vzornou účast.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - lyžování 2017” již byla zobrazena 315x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.