ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - lyžování 2017

- napsáno 2. února 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4360-velka

Ve středu 1. února se konaly v Újezdě u Valašských Klobouk lyžařské závody. Z naší školy se dalšího dílu Valašské sportovní ligy zúčastnili Kateřina Škubníková (9. A), Petra Hýblová (7. tř.), Šimon Hrnčiřík (9. B) a David Tkadlec (8. tř.). Tato čtveřice zkušených lyžařů byla velmi vyrovnaná a  postarala se  o hezké 4. místo naší školy, kdy o celkovém pořadí rozhodují součty umístění jednotlivých závodníků. V průběžném pořadí VSL „držíme“ druhé místo za vedoucími Luhačovicemi. Děkuji žákům za vzornou účast.

                                       Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - lyžování 2017” již byla zobrazena 515x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg