ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - minikopaná Luhačovice

- napsáno 22. dubna 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve čtvrtek 21.4.2016 jsme sehráli turnaj žáků druhého stupně v malé kopané. Naši školu reprezentovali J. Vítek, P. Malaník, D. Dulka, Š. Hrnčiřík, M. Černý, T. Krupík, V. Ujčík, J. Pippal, D. Struhař, D. Hnilo. Zápasy ve skupině: Štítná – Val. Klobouky 2:0 (Hrnčiřík, Vítek), Štítná – Luhačovice 0:0, Štítná – Újezd 5:1 (Vítek, Malaník 2×, Černý, Ujčík). Ve skupině jsme tedy obsadili první místo a v semifinále narazili na Vlachovice: Štítná – Vlachovice 3:0. Vyhlíželi jsme tedy druhého finalistu, kterým se nakonec staly Val. Klobouky…  

 

Ze hry jsme sice měli více, bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól.....a po nerozhodném výsledku 0:0 následoval penaltový rozstřel.  Zde chybělo to pověstné štěstíčko, a tak jsme podlehli 0:2. Ale i 2. místo je velký úspěch a můžeme tento turnaj považovat za úspěšný. V průběžné tabulce VSL nám zatím patří krásné druhé místo. Poslední částí letošního ročníku Valašské sportovní ligy bude v květnu atletika 1. stupně a atletika 2. stupně. 

Děkuji všem reprezentantům.

                                                                    Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - minikopaná Luhačovice” již byla zobrazena 361x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg