ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - odbíjená 2015

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p4090556-velka

Ve čtvrtek 9. 4. 2015 se v Brumově-Bylnici uskutečnil v rámci VSL turnaj v odbíjené dívek. Letos jsme vybojovaly krásné druhé místo, které nás drží na první příčce v tabulce VSL. Abychom se dostaly do finále, musely jsme ukázat, co v nás je. Proto jsme daly na rady paní učitelky Hnaníčkové a i když jsme ve finále jeden set s Brumovem prohrály, ve druhém jsme soupeřky s přehledem porazily a vyhrály jsme 15:10. Od prvního místa nás dělily tři míče. Z tohoto čísla jsme sice trochu zklamané, ale nadšení z 2. místa (z osmi družstev) pořád převažuje.

Daniela Šuráňová, 9. třída

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - odbíjená 2015” již byla zobrazena 721x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg