VSL - odbíjená 2015

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p4090556-velka

Ve čtvrtek 9. 4. 2015 se v Brumově-Bylnici uskutečnil v rámci VSL turnaj v odbíjené dívek. Letos jsme vybojovaly krásné druhé místo, které nás drží na první příčce v tabulce VSL. Abychom se dostaly do finále, musely jsme ukázat, co v nás je. Proto jsme daly na rady paní učitelky Hnaníčkové a i když jsme ve finále jeden set s Brumovem prohrály, ve druhém jsme soupeřky s přehledem porazily a vyhrály jsme 15:10. Od prvního místa nás dělily tři míče. Z tohoto čísla jsme sice trochu zklamané, ale nadšení z 2. místa (z osmi družstev) pořád převažuje.

Daniela Šuráňová, 9. třída

zpráva „VSL - odbíjená 2015” již byla zobrazena 721x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel