ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - odbíjená 2017

- napsáno 31. března 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4799-velka

Ve čtvrtek 30.3. jsme se s ambicemi na 2. místo zúčastnily VSL v Brumově-Bylnici. Náš tým se skládal ze „zkušenějších“ hráček devátých tříd (Kateřina Fojtíková, Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Natálie Kujová, Lenka Krejčířová) a osmé třídy (Adéla Bačová, Marie Chovančíková, Eliška Soukupová, Monika Strnadová, Katka Kulíšková, Alžběta Vilímková, Veronika Lišková). 

Asi 2 týdny před turnajem nám bylo sděleno složení naší skupiny – Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, takže jsme tušily, že to nebude lehké a paní uč. Hnaníčková se nás snažila připravit. Myslím, že se jí to povedlo. Prvním soupeřem byly Valašské Klobouky. I když se nám ze začátku moc nedařilo a paní učitelka nás musela uklidnit přerušením hry, vyhrály jsme 2:0. Dále proti nám nastoupily asi nejsilnější soupeřky ze skupiny – Luhačovice. V 1. setu jsme měly náskok, ale ve 2. nám byly hned v patách. Třetí zápas proti Slavičínu jsme vyhrály s  náskokem opět 2:0. Naši skupinu B jsme vyhrály a čekalo nás finále proti výherci skupiny A – domácímu Brumovu. Též musíme podotknout, že Brumov je členem krajské soutěže. Opravdu jsme se těšily, dobře jsme se rozcvičily a zahájily zápas v sestavě: florbalistka, 3 házenkářky, fotbalistka a pouze 1 volejbalistka. V losu jsme prohrály míč, takže začínal Brumov a budoval hned 7 body po sobě. Následně jsme vyrovnaly a dokonce začaly vyhrávat. Pak zase skórovaly domácí, avšak my jsme vzápětí odpověděly a náskok si udržely až do konce 1. setu, který jsme s velkým nasazením ale i chybami, jak našimi tak i soupeře, vyhrály. Do 2. setu jsme nastoupily s ještě větším nasazením a obrovskou podporou spoluhráček a také dalších týmů (děkujeme!!!). Soupeře jsme tak dobře „rozhodily“ a neustále chyboval. Hodně se nám dařilo „ulévat“ do soupeřova hřiště, ale také smečovat. Brumovu se podařilo nakonec náš náskok dotáhnout až na 18:18, jenže my jsme byly stále o krok vpřed a vyhrály jsme 20:18. 

Musím říct, že s takovým nasazením a tolika povedenými útoky jsme ještě nehrály. 

Celým turnajem nás provázel pokřik: „ Když se opře celý tým, vyhrajeme, já to vím. Černá, žlutá, to jsou barvy naše, ze soupeřů je už kaše. Jako Štítňanky to rozjedem, s výhrou domů pojedem!!!“

                                                       Barbora Šuráňová, Denisa Hnaníčková, 9.A 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - odbíjená 2017” již byla zobrazena 419x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg