ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - odbíjená 2018

- napsáno 6. dubna 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-8399-velka

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 jsme se zúčastnily soutěže VSL v odbíjené v Brumově-Bylnici. Náš tým tvořily žákyně 9. ročníku – Katka Kulíšková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Alžběta Vilímková, Verča Lišková a Monika Strnadová. Z 8. ročníku hrály Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Anežka Hrnčiříková.

Před turnajem jsme se dozvěděly složení naší skupiny – Vlachovice, Újezd, Slavičín, takže jsme tušily, že to nebudeme mít lehké. Proti prvnímu soupeři z Vlachovic jsme lehce vyhrály 2:0. Silnější Újezd jsme rovněž porazily 2:0 a nastoupily jsme proti Slavičínu. Po vyrovnaném 1. a 2. setu jsme opět vyhrály 2:0 a čekalo nás finále s Brumovem, který je členem krajské soutěže. Zápas byl obtížný, bojovaly jsme až do konce, ale bohužel jsme prohrály 0:2. Celkové 2. místo nás však velmi těší. Děkujeme paní učitelce Hnaníčkové za celoroční přípravu.

                                         Katka Kulíšková, kapitánka 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - odbíjená 2018” již byla zobrazena 565x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg