VSL - plavání 2014

- napsáno 10. listopadu 2014 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-plavani-14-velka Ve čtvrtek 6. 11. 2014 se žáci naší školy zúčastnili v rámci VSL soutěže v plavání.

Reprezentovali nás Michal Mana (4. ročník), Vojtěch Bařinka, Sára Strnadová, Dorota Pippalová, Michaela Fojtíková, Ivana Strnadová (všichni 5. ročník). Po vyrovnaných výkonech jsme skončili celkově na 6. místě. Velkého úspěchu jsme dosáhli ve znaku dívek, kde Sára Strnadová získala 3. místo. Všem žákům děkujeme za reprezentace školy.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „VSL - plavání 2014” již byla zobrazena 708x