ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - plavání 2014

- napsáno 10. listopadu 2014 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vsl-plavani-14-velka Ve čtvrtek 6. 11. 2014 se žáci naší školy zúčastnili v rámci VSL soutěže v plavání.

Reprezentovali nás Michal Mana (4. ročník), Vojtěch Bařinka, Sára Strnadová, Dorota Pippalová, Michaela Fojtíková, Ivana Strnadová (všichni 5. ročník). Po vyrovnaných výkonech jsme skončili celkově na 6. místě. Velkého úspěchu jsme dosáhli ve znaku dívek, kde Sára Strnadová získala 3. místo. Všem žákům děkujeme za reprezentace školy. 

                                          Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - plavání 2014” již byla zobrazena 859x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg