ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - plavání 2017

- napsáno 15. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5508-velka

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 se uskutečnila VSL – plávání.
Vybraní závodníci ze 4. a 5. tříd soutěžili v kraulu, znaku a  štafetě.
Velkého úspěchu jsme dosáhli v kraulu chlapců, kde Tomáš Mana vybojoval  2. místo. Po vyrovnaných výkonech jsme skončili celkově na 4. místě. Za reprezentaci školy děkujeme Adélce Škubníkové, Kačce Šuráňové, Báře Šenkeříkové, Honzovi Krupíkovi, Radku Miklasovi, Tomáši Manovi. 

                                            Markéta Petrů

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - plavání 2017” již byla zobrazena 327x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg