VSL - přespolní běh Vlachovice 2018

- napsáno 8. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6325-velka

V druhém pokračování VSL se nám bohužel nedařilo a nenavázali jsme na úspěch mladších spolužáků ve vybíjené. Letošní ročník vytrvalostního běhu jsme zakončili na posledním místě… Malou útěchou je fakt, že výkony závodníků z jednotlivých škol byly velmi vyrovnané, kdy pět škol od sebe dělily pouhé čtyři body. Další utěšující náplastí bylo první místo Jakuba Caletky v kategorii starších chlapců.

Naši školu reprezentovali: J. Caletka, J. Zvoníček, Š. Polášková, I. Strnadová (všichni kat. st. žáci) a O. Struhař, T. Martinát, B. Šenkeříková, A. Holbová (všichni kat. ml. žáci).

Děkuji všem za reprezentaci a držme palce našim fotbalistům, kteří sehrají již tento čtvrtek turnaj v minikopané v Luhačovicích.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL - přespolní běh Vlachovice 2018” již byla zobrazena 260x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: