VSL přespolní běh

- napsáno 23. září 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2392-velka-405 S novým školním rokem začal také nový ročník Valašské sportovní ligy. A již tradičně první disciplínou byl vytrvalostní běh ve Vlachovicích. Naši školu reprezentovali Sára Strnadová, Anežka Hrnčiříková (kat. mladší žákyně), Jakub Caletka, Dominik Hnilo (kat. mladší žáci), Adéla Bačová, Denisa Hnaníčková (kat. starší žákyně) a Šimon Hrnčiřík a Patrik Malaník (starší žáci). Ze zmíněných žáků se ve svých kategoriích dostali na stupně vítězů: J. Caletka (1. místo), D. Hnaníčková (2. místo) a Š. Hrnčiřík (2. místo). V celkovém součtu všech umístění jsme si doběhli pro 3. místo!!! Děkuji všem reprezentantům a pevně věřím, že v dalších soutěžích VSL budeme pokračovat s podobnými výsledky.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL přespolní běh” již byla zobrazena 410x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.