ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL přespolní běh

- napsáno 23. září 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2392-velka-405 S novým školním rokem začal také nový ročník Valašské sportovní ligy. A již tradičně první disciplínou byl vytrvalostní běh ve Vlachovicích. Naši školu reprezentovali Sára Strnadová, Anežka Hrnčiříková (kat. mladší žákyně), Jakub Caletka, Dominik Hnilo (kat. mladší žáci), Adéla Bačová, Denisa Hnaníčková (kat. starší žákyně) a Šimon Hrnčiřík a Patrik Malaník (starší žáci). Ze zmíněných žáků se ve svých kategoriích dostali na stupně vítězů: J. Caletka (1. místo), D. Hnaníčková (2. místo) a Š. Hrnčiřík (2. místo). V celkovém součtu všech umístění jsme si doběhli pro 3. místo!!! Děkuji všem reprezentantům a pevně věřím, že v dalších soutěžích VSL budeme pokračovat s podobnými výsledky.

                                                                 Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL přespolní běh” již byla zobrazena 410x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

23.04.2018
Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

20.04.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg