VSL - vybíjená 2016

- napsáno 9. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3689-velka

Turnaj ve vybíjené žáků 4. – 5. tříd se letos konal v hale v Brumově – Bylnici. Našim  hráčům se skvěle vedlo přehrát všechny soupeře. Přemožitele -  ZŠ Luhačovice jsme našli až ve finále. Skončili jsme tedy  na krásném 2. místě.  Za reprezentaci školy si zaslouží poděkování: Adam Barbořík, Adam Vaculík, Ondra Hudek, Natálie Oberreiterová, Andrea Holbová, Bára Šenkeříková, Kateřina Šuráňová, Veronika Šuráňová, Lucka Hýblová,  Radek Pinďák, Radek Miklas, Tomáš Mana.

Mgr. Markéta Petrů

zpráva „VSL - vybíjená 2016” již byla zobrazena 430x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.