ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL - vybíjená 2016

- napsáno 9. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3689-velka

Turnaj ve vybíjené žáků 4. – 5. tříd se letos konal v hale v Brumově – Bylnici. Našim  hráčům se skvěle vedlo přehrát všechny soupeře. Přemožitele -  ZŠ Luhačovice jsme našli až ve finále. Skončili jsme tedy  na krásném 2. místě.  Za reprezentaci školy si zaslouží poděkování: Adam Barbořík, Adam Vaculík, Ondra Hudek, Natálie Oberreiterová, Andrea Holbová, Bára Šenkeříková, Kateřina Šuráňová, Veronika Šuráňová, Lucka Hýblová,  Radek Pinďák, Radek Miklas, Tomáš Mana.

                                                                                Mgr. Markéta Petrů

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL - vybíjená 2016” již byla zobrazena 603x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg