VSL - vytrvalostní běh

- napsáno 25. září 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

vsl-vytrvalost-15-velka

Ve čtvrtek 24. září se uskutečnil vytrvalostní běh ve Vlachovicích. Tímto závodem jsme zahájili nový ročník Valašské sportovní ligy (VSL), ve kterém nás čeká obhajoba 1. místa z předešlého ročníku. Zahájení bylo úspěšné, naši sportovci obsadili krásné 3. místo!

Soutěžilo se v kategoriích: mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně a starší žáci. Naši školu reprezentovali: Adéla Bačová, Veronika Lišková, David Struhař, Jakub Caletka, Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Patrik Malaník a Vlastimil Ujčík. Tímto všem zúčastněným žákům děkuji!!!

Pořadí:

1. ZŠ Luhačovice, 2. ZŠ Val. Klobouky, 3. ZŠ Štítná nad Vláří, 4. ZŠ Slavičín, 5. ZŠ Újezd, 6. ZŠ Brumov-Bylnice, 7. ZŠ Nedašov, 8. ZŠ Vlachovice.

zpráva „VSL - vytrvalostní běh” již byla zobrazena 897x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel