VSL - vytrvalostní běh

- napsáno 25. září 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

vsl-vytrvalost-15-velka

Ve čtvrtek 24. září se uskutečnil vytrvalostní běh ve Vlachovicích. Tímto závodem jsme zahájili nový ročník Valašské sportovní ligy (VSL), ve kterém nás čeká obhajoba 1. místa z předešlého ročníku. Zahájení bylo úspěšné, naši sportovci obsadili krásné 3. místo!

Soutěžilo se v kategoriích: mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně a starší žáci. Naši školu reprezentovali: Adéla Bačová, Veronika Lišková, David Struhař, Jakub Caletka, Denisa Hnaníčková, Barbora Šuráňová, Patrik Malaník a Vlastimil Ujčík. Tímto všem zúčastněným žákům děkuji!!!

Pořadí:

1. ZŠ Luhačovice, 2. ZŠ Val. Klobouky, 3. ZŠ Štítná nad Vláří, 4. ZŠ Slavičín, 5. ZŠ Újezd, 6. ZŠ Brumov-Bylnice, 7. ZŠ Nedašov, 8. ZŠ Vlachovice.

zpráva „VSL - vytrvalostní běh” již byla zobrazena 678x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy