Vyhodnocení sběrů

- napsáno 11. října 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9964-velka

Ve středu 10. 10. 2018 jsme odměnili vítěze sběru šípků a papíru.

Nejlepšími sběrači šípků na 1.stupni byli vyhodnoceni Florián Martinka, Matěj David a Eliška Šamková, za 2.stupeň Barbora Šenkeříková, Sára Strnadová a Alena Miklasová.

Ve sběru papíru vyhráli na 1. stupni Jan Hnilo, Nela Strnková a Jakub Kulíšek, na 2. stupni Dominik Hnilo, Alena Miklasová a Adam Barbořík.

Děkujeme nejen vítězům, ale i všem žákům a jejich rodičům, kteří se na sběrech podíleli.

zpráva „Vyhodnocení sběrů” již byla zobrazena 216x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: