Vyhodnocení sběrů

- napsáno 11. října 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9964-velka

Ve středu 10. 10. 2018 jsme odměnili vítěze sběru šípků a papíru.

Nejlepšími sběrači šípků na 1.stupni byli vyhodnoceni Florián Martinka, Matěj David a Eliška Šamková, za 2.stupeň Barbora Šenkeříková, Sára Strnadová a Alena Miklasová.

Ve sběru papíru vyhráli na 1. stupni Jan Hnilo, Nela Strnková a Jakub Kulíšek, na 2. stupni Dominik Hnilo, Alena Miklasová a Adam Barbořík.

Děkujeme nejen vítězům, ale i všem žákům a jejich rodičům, kteří se na sběrech podíleli.

zpráva „Vyhodnocení sběrů” již byla zobrazena 29x