ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Výlet 2. a 3. třídy - Buchlov

- napsáno 12. června 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0047-velka

V pátek ráno 8. 6. 2018  svítilo sluníčko, batohy byly plné dobrot, nic nebránilo tomu, aby se žáci 2. a  3. tříd vydali na výlet. Cíl naší cesty byl hrad Buchlov, zámek Buchlovice a Velehrad.

Nejdříve jsme si prohlédli mohutný hrad Buchlov. Zaujaly nás sbírky zbraní, zvířat a také pověsti. Z  věže hradu jsme viděli další cíl výletu  -  Buchlovice a Velehrad. Na vyhlídce nás trochu postrašil déšť, ale nám to nevadilo. V Buchlovicích se nám líbil překrásný zámek, park, pávi ve voliéře a zvířátka v záchranné stanici. Pak jsme jeli na Velehrad. Překvapila nás velikost a krásná výzdoba baziliky. V obchodním domě ve Starém Městě  jsme dokoupili poslední dárečky a vyjeli  směrem k domovu. Cestu zpět jsme si zkrátili zpěvem známých písniček. Výlet  se vydařil.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Výlet 2. a 3. třídy - Buchlov” již byla zobrazena 250x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg