Výlet 4. a 5. třídy 2017 - Rožnov

- napsáno 8. června 2017 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5389-velka

Dne 6. 6. 2017 se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili výletu do Rožnova pod Radhoštěm. Navštívili jsme Mlýnskou dolinu, Dřevěné městečko a ve Valašské dědině jsme měli připraven program Obecná škola. Žáci si vyzkoušeli některé činnosti z vyučování v dřívějších dobách – psali na břidličnou tabulku, počítali, zkusili hru na harmoniu a taky psali husím perem. Potom si zkusili pracovní činnosti  a hry v přírodě. Výlet jsme zakončili v muzeu Tatra v Kopřivnici.

Výlet se dětem líbil, počasí nám přálo. Vraceli jsme se domů unaveni, ale spokojeni se spoustou nových zážitků.

Mgr. N. Hnaníčková, Mgr. M. Petrů

zpráva „Výlet 4. a 5. třídy 2017 - Rožnov” již byla zobrazena 76x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy