ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Výlet 4. a 5. třídy - 2018

- napsáno 14. června 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

   20180612-111706-1-624

Dne 12. 6. 2018 se uskutečnil výlet 4. a 5. třídy do Hvězdárny v Brně a do zábavního vědeckého parku VIDA.  Nejdříve jsme vyrazili směr HVĚZDÁRNA.  V rámci programu „Úžasné planety“ procestovali naši žáci téměř celý vesmír. … Vše bylo jako skutečné (v 3D). Měli jsme pocit, že jsme se ocitli přímo uprostřed naší galaxie.

Odtud jsme se vydali do vědeckého parku. Komplex VIDY nás ohromil svým rozsahem a také nápaditostí organizátorů. Žáci se zúčastnili programu pro školy „Chytřejší než Sherlock Holmes“ a získali mnoho nových poznatků, které se jim určitě  budou hodit do praktického života, popř. i do výuky fyziky, chemie a také do přírodopisu.

A co by to bylo za výlet, kdyby chyběl „rozchod“ a nákupyJ? V galerii Vaňkovka měly děti asi hodinu času na splnění svých nákupních snů a kulinářských chutí (Mc Donald, KFC,…), takže jsme se domů všichni vraceli v naprosté spokojenosti.                                              

                                                             Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Výlet 4. a 5. třídy - 2018” již byla zobrazena 233x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg