Výlet 4. a 5. třídy - Rožnov p. Radhoštěm

- napsáno 10. června 2019 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2575-velka

V pátek 7. 6. 2019 se žáci 4. a 5. třídy vydali na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Dopoledne strávili ve Valašském muzeu v přírodě, kde pod vedením průvodce absolvovali prohlídku všech tří částí muzea – Dřevěné městečko, Mlýnskou dolinu i Valašskou dědinu. Protože počasí výletníkům přálo, vyjeli jsme po krátkém rozchodu na Pustevny a odtud pěšky k soše Radegasta. Výlet se velmi vydařil.

Markéta Petrů, Jitka Tkadlecová

zpráva „Výlet 4. a 5. třídy - Rožnov p. Radhoštěm” již byla zobrazena 99x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: