Výlet 4. a 5. třídy

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3221-velka

V pondělí dne 20. 6. 2016 se uskutečnil výlet žáků 4. a 5. ročníku do planetária v Brně a do Moravského krasu. I když nám počasí po ránu moc nepřálo, první zastávka v Brně určitě vynahradila nepříznivé počasí, neboť jsme viděli krásný film " Úžasné planety" a mohli si prohlédnout jarní a letní oblohu. Pak jsme odjeli do Skalního Mlýna, kde jsme nakoupili suvenýry a vláčkem jsme se přepravili k Punkevním jeskyním.

Prohlídka jeskyní se nám moc líbila, ale nejlepší byla projížďka lodičkou. Na závěr jsme vyjeli lanovkou k propasti Macocha, kterou jsme už pozorovali bez deště.

Během výletu jsme vždy měli krátké rozchody na nákupy. Vrátili jsme se v 18,15. sice unaveni, ale naplněni spoustou zážitků. Výlet se nám i přes nepříznivé počasí velmi líbil.

Mgr. Naděžda Hnaníčková

zpráva „Výlet 4. a 5. třídy” již byla zobrazena 428x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.