ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Výlet 4. a 5. třídy

- napsáno 21. června 2016 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-3221-velka

V pondělí dne 20. 6. 2016 se uskutečnil výlet žáků 4. a 5. ročníku do planetária v Brně a do Moravského krasu. I když nám počasí po ránu moc nepřálo, první zastávka v Brně určitě vynahradila nepříznivé počasí, neboť jsme viděli krásný film " Úžasné planety" a mohli si prohlédnout jarní a letní oblohu. Pak jsme odjeli do Skalního Mlýna, kde jsme nakoupili suvenýry a vláčkem jsme se přepravili k Punkevním jeskyním. 

Prohlídka jeskyní se nám moc líbila, ale nejlepší byla projížďka lodičkou. Na závěr jsme vyjeli lanovkou k propasti Macocha, kterou jsme už pozorovali bez deště.

Během výletu jsme vždy měli krátké rozchody na nákupy. Vrátili jsme se v 18,15. sice unaveni, ale naplněni spoustou zážitků. Výlet se nám i přes nepříznivé počasí velmi líbil.

                                              Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Výlet 4. a 5. třídy” již byla zobrazena 590x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg