Výlet na kolech

- napsáno 19. května 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn0404-542

Za to, že jsme vyhráli na podzim sběr papíru, mohli jsme si vybrat „den volna.“ Bylo před poutí, nikomu už se nechtělo moc učit, a tak paní učitelku napadlo, že si uděláme malý cyklovýlet. A protože kluci z naší třídy hráli v Bylnici fotbal McDonald´s Cup, měli jsme i cíl naší cesty.

i

Trasu vybrala paní učitelka podél řeky Vláry. Byla sice delší, ale pro nás bezpečná.

Naše fotbalisty jsme povzbuzovali ze všech sil. Dokonce si holky připravily i vlastní pokřik. Na vítězství to ale nestačilo.

Po cyklostezce jsme si ještě zajeli na dobrou zmrzlinu do Brumova a pak zase podél vody domů.

Vyšlo nám krásné počasí a výlet jsme si moc užili.

Páťáci

→ přejít na fotogaleri

zpráva „Výlet na kolech” již byla zobrazena 747x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.