ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vysoké Tatry - 7. ročník

- napsáno 18. června 2019 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2928-velka

Ve čtvrtek 13. 6. a v pátek 14. 6. 2019 jsme navštívili Vysoké Tatry. Cíl výletu navrhl pan učitel Šenkeřík a za doprovodu pana ředitele jsme vyrazili vlakem z Trenčianské Teplé na Štrbské pleso. V 11 hodin jsme byli na místě a po ubytování jsme vyrazili na Popradské pleso.

Museli jsme dávat pozor na cestu, která byla z kmenů. Neodolali jsme ale výhledu na vysokohorské štíty, obdivovali jsme průzračnou vodu…První den jsme navštívili i skokanské můstky, zájemci mohli vystoupat i nahoru.

Druhý den jsme ráno sbalili věci a odjeli do Starého Smokovce. Tam jsme nasedli na zubačku a vyjeli na Hrebienok, odkud nám začínala další túra. Cesta byla opět krásná, dokonce jsme se přiblížili k Teryho chatě. Výlet byl opravdu nádherný a myslím, že si jej všichni užili. Pan ředitel i pan učitel to s námi skvěle zvládli. Domů jsme se vrátili kolem 21,00 hodiny.

                                           Žáci 7. ročníku

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Vysoké Tatry - 7. ročník” již byla zobrazena 124x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg