Výstava obrazů v galerii GAMA

- napsáno 25. září 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

60-lidka-velka

Letošní školní rok jsme v naší školní galerii zahájili výstavou obrazů paní Ludmily Koncerové ze Štítné. K prohlídce obrazů mohou rodiče využít termín třídních schůzek ve čtvrtek 1. 10. 2015. V jiné dny je galerie přístupná po domluvě s vedením školy.

zpráva „Výstava obrazů v galerii GAMA” již byla zobrazena 794x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.