ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Výstava obrazů v galerii GAMA

- napsáno 25. září 2015 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

60-lidka-velka

Letošní školní rok jsme v naší školní galerii zahájili výstavou obrazů paní Ludmily Koncerové ze Štítné. K prohlídce obrazů mohou rodiče využít termín třídních schůzek ve čtvrtek 1. 10. 2015. V jiné dny je galerie přístupná po domluvě s vedením školy.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Výstava obrazů v galerii GAMA” již byla zobrazena 843x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg