Vystoupení Javorníčku - Den mikroregionu

- napsáno 18. září 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

brumov-17-013-896 V pátek 15.9.2017 se v Brumově-Bylnici konal Den mikroregionu Jižní Valašsko.

Naši obec reprezentoval národopisný kroužek Javorníček. Dětem se vystoupení povedlo a obecenstvo je odměnilo potleskem. Potom si děti prohlédly stánky s prezentacemi a ukázkami obcí regionu, ochutnaly různé dobroty.  Domů si odnesly pohlednice, odznaky, omalovánky a jiné reklamní materiály.

Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku - Den mikroregionu” již byla zobrazena 368x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.