Vystoupení Javorníčku - Den mikroregionu

- napsáno 18. září 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

brumov-17-013-896 V pátek 15.9.2017 se v Brumově-Bylnici konal Den mikroregionu Jižní Valašsko.

Naši obec reprezentoval národopisný kroužek Javorníček. Dětem se vystoupení povedlo a obecenstvo je odměnilo potleskem. Potom si děti prohlédly stánky s prezentacemi a ukázkami obcí regionu, ochutnaly různé dobroty.  Domů si odnesly pohlednice, odznaky, omalovánky a jiné reklamní materiály.

Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku - Den mikroregionu” již byla zobrazena 308x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.