Vystoupení Javorníčku - firma Javorník

- napsáno 13. září 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

brumov-210-938

Přestože jsme ve škole jen pár dní, museli si členové Javorníčku písničky a tance rychle zopakovat. Po pátečním vystoupení ve Valašských Kloboukách tančili a zpívali  v sobotu 10. 9. 2016  na  1. ročníku  Dne otevřených faremních vrat ekofarmy Javorník . Doprovázela nás cimbálová muzika z Valašských Klobouk. I přes velkou trému a scházející členy všechno dobře dopadlo. Děkuji všem rodičům za podporu a dětem za ochotu se na vystoupení připravit.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku - firma Javorník” již byla zobrazena 379x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.