Vystoupení Javorníčku - firma Javorník

- napsáno 13. září 2016 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

brumov-210-938

Přestože jsme ve škole jen pár dní, museli si členové Javorníčku písničky a tance rychle zopakovat. Po pátečním vystoupení ve Valašských Kloboukách tančili a zpívali  v sobotu 10. 9. 2016  na  1. ročníku  Dne otevřených faremních vrat ekofarmy Javorník . Doprovázela nás cimbálová muzika z Valašských Klobouk. I přes velkou trému a scházející členy všechno dobře dopadlo. Děkuji všem rodičům za podporu a dětem za ochotu se na vystoupení připravit.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku - firma Javorník” již byla zobrazena 429x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel