Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnosti-002-446

Javorníček má za sebou poslední vystoupení v tomto školním roce. V sobotu 24. června 2017 děti vystupovaly na Popovských slavnostech. I přes velké teplo se dětem podařilo zazpívat a zatancovat na jedničku. Poděkování patří také rodičům za spolupráci při všech vystoupeních. Jsme rády, že vedete své ratolesti k hudbě. Již se těšíme na příští školní rok!

Mgr. Klára Nosková, Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech” již byla zobrazena 265x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.