Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnosti-002-446

Javorníček má za sebou poslední vystoupení v tomto školním roce. V sobotu 24. června 2017 děti vystupovaly na Popovských slavnostech. I přes velké teplo se dětem podařilo zazpívat a zatancovat na jedničku. Poděkování patří také rodičům za spolupráci při všech vystoupeních. Jsme rády, že vedete své ratolesti k hudbě. Již se těšíme na příští školní rok!

Mgr. Klára Nosková, Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Vystoupení Javorníčku na Popovských slavnostech” již byla zobrazena 220x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.