Vystoupení Javorníčku

- napsáno 19. prosince 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

javornicek-velka

V předvánočním období členové Javorníčku zazpívali koledy pro spoluobčany při rozsvěcování vánočního stromku ve Štítné nad Vláří.

Ve čtvrtek 18.12.2014 svým předvánočním vystoupením potěšili pracovníky ZD Javorník. Všem popřáli hodně štěstí do nového roku.

Děkujeme dětem za reprezentaci školy.

zpráva „Vystoupení Javorníčku” již byla zobrazena 462x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel