ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Výtvarná soutěž - Medové odpoledne

- napsáno 9. listopadu 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2479-velkaLetošní krásný podzim přímo vybízel k výtvarnému zpracování. Toho využili žáci na 1. stupni, kteří v hodinách výtvarné výchovy vytvořili spoustu krásných děl. Tyto výtvarné práce s tématikou podzimu paní učitelky vyhodnotily. Vítězové pak byli vyhlášeni na Medovém odpoledni 5. 11. 2016 v kulturním domě. 

Vítězové výtvarné soutěže:

1. kategorie – 1. třída:

  • 1. místo: Kristýna Fojtíková
  • 2. místo: Jiří Matúšů
  • 3. místo: Vanessa Smolková

 2. kategorie – 2. a 3. třída:

  • 1. místo: Kateřina Matúšů
  • 2. místo: Vanda Miklasová
  • 3. místo: Vojtěch Liška

 3. kategorie – 4. a 5. třída:

  • 1. místo: Ondřej Struhař
  • 2. místo: Michaela Manová
  • 3. místo: Lucie Hýblová
zpráva „Výtvarná soutěž - Medové odpoledne” již byla zobrazena 457x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg