ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Vznik Československa - soutěž 2. stupeň

- napsáno 26. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6502-velka

Znalosti nejen o vzniku samostatného Československa, ale i o významných osobnostech a datech minulého století si vyzkoušeli žáci 2. stupně v soutěži ke 100. výročí republiky. Družstva ve složení z žáků 6. – 9. ročníku soutěžila na šesti stanovištích. První místo získalo družstvo „Češtini“ ve složení Petra Hýblová a Šimon Rožník, V. Trčálková (9. třída), A. Škubníková, A. Miklasová (6. třída), V. Staša, Š. Struhař (7. třída), M. Sába, A. Svárovský (8. třída). Vítězům gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za účast. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Vznik Československa - soutěž 2. stupeň” již byla zobrazena 137x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg