Vzpoura úrazům

- napsáno 6. dubna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3572-velka

V rámci projektu VZP Vzpoura úrazům navštívili naši školu ve čtvrtek 6. 4. 2017 Michal Vondráček a Pavel Bambousek, kteří hovořili o svém úrazu a o životě s následným postižením. Žáky upozornili na rizikovost určitých životních situací a poukázali, jak lze vhodnými preventivními opatřeními tato rizika omezit na minimum. Motivovali děti k zodpovědné péči o vlastní zdraví a zdraví lidí v jejich okolí. Beseda byla velmi zajímavá a poučná.

zpráva „Vzpoura úrazům” již byla zobrazena 365x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.