Florbalový turnaj 2015

- napsáno 22. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

floorbal-15-velka

Stále velké oblibě se těší florbalový turnaj, který na naší škole pořádáme již několikátým rokem. Žáci devátého ročníku měli opět možnost  poskládat tým, který bude složený z žáků různých ročníků. Letos se sešlo celkem sedm týmů, mezi nimiž byl dokonce jeden dívčí. Bylo odehráno 21 zápasů, řada z nich velmi pěkných a vyrovnaných. Radovat z vítězství se však mohl pouze jeden tým ve složení Martin Králík (9. ročník), Jan Spáčil (8. ročník), Šimon Hrnčiřík (7. ročník) a David Tkadlec (6. ročník). Šimon Hrnčiřík se zároveň stal nejlepším střelcem turnaje (11 gólů). Všem hráčům (a hráčkám) děkuji a těším se na další ročník.

zpráva „Florbalový turnaj 2015” již byla zobrazena 487x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy