ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Florbalový turnaj 2015

- napsáno 22. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Bronislav Šenkeřík

floorbal-15-velka

Stále velké oblibě se těší florbalový turnaj, který na naší škole pořádáme již několikátým rokem. Žáci devátého ročníku měli opět možnost  poskládat tým, který bude složený z žáků různých ročníků. Letos se sešlo celkem sedm týmů, mezi nimiž byl dokonce jeden dívčí. Bylo odehráno 21 zápasů, řada z nich velmi pěkných a vyrovnaných. Radovat z vítězství se však mohl pouze jeden tým ve složení Martin Králík (9. ročník), Jan Spáčil (8. ročník), Šimon Hrnčiřík (7. ročník) a David Tkadlec (6. ročník). Šimon Hrnčiřík se zároveň stal nejlepším střelcem turnaje (11 gólů). Všem hráčům (a hráčkám) děkuji a těším se na další ročník.

zpráva „Florbalový turnaj 2015” již byla zobrazena 642x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg