Zábavný kvíz: Znáš pohádky?

- napsáno 25. února 2010 v kategorii Ze školy autorem Administrátor

zs-stitna-2010-zabavny-kviz-znas-pohadky-01-uvod Na tuto otázku si mohli žáci 1. stupně odpovědět odpoledne 25. února. Připravili jsme pro ně zábavný kvíz. Devět „páťáků“ si vylosovalo své mladší spoluhráče, aby společnými silami plnili řadu zajímavých úkolů. Např. poznávali pohádky podle písní u interaktivní tabule, luštili popletené pohádky, křížovky, kvíz: O Karkulce, vyprávěli pohádku podle obrázků, určovali, ke které pohádce patří předměty, vyráběli Večerníčka, aj. Všech 58 žáků se snažilo splnit co nejvíce úkolů, nejlepší byli po zásluze odměněni. Na závěr se všichni s radostí podívali na úryvek pohádky Kráska a zvíře.

zpráva „Zábavný kvíz: Znáš pohádky?” již byla zobrazena 2518x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: