ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zamykáme les a zahradu 2015

- napsáno 4. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zamzkame-les-a-zahradu-15-velka

Ve středu 4. 11.  děti ve školní družině pracovaly s přírodninami a vytvářely podle své fantazie strašidýlka, postavičky a  zvířátka. Práce s přírodním materiálem je bavila a z výrobků si udělaly pěknou výstavku.

                                    Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zamykáme les a zahradu 2015” již byla zobrazena 789x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg