Zamykáme les a zahradu 2015

- napsáno 4. listopadu 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zamzkame-les-a-zahradu-15-velka

Ve středu 4. 11.  děti ve školní družině pracovaly s přírodninami a vytvářely podle své fantazie strašidýlka, postavičky a  zvířátka. Práce s přírodním materiálem je bavila a z výrobků si udělaly pěknou výstavku.

Hana Bartošová

zpráva „Zamykáme les a zahradu 2015” již byla zobrazena 733x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.