Zaostřeno na přírodu

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8311-velka

„Zaostřeno na přírodu“, takové bylo téma celostátní výtvarné soutěže hnutí Brontosaurus. Protože naši žáci mají přírodu rádi, rozhodli se do ní přihlásit. Výtvarné práci zaslaly děti z výtvarného kroužku ( 1. – 3. třída). Do soutěže se zapojilo hodně škol z celé republiky.

Máme velkou radost, že porotu zaujala práce našeho žáka. Ve 2. kategorii se na krásném 2. místě umístil František Maryáš ze 2. třídy. Blahopřejeme!

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Zaostřeno na přírodu” již byla zobrazena 262x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy