ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zaostřeno na přírodu

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8311-velka

„Zaostřeno na přírodu“, takové bylo téma celostátní výtvarné soutěže hnutí Brontosaurus. Protože naši žáci mají přírodu rádi, rozhodli se do ní přihlásit. Výtvarné práci zaslaly děti z výtvarného kroužku ( 1. – 3. třída). Do soutěže se zapojilo hodně škol z celé republiky.

Máme velkou radost, že porotu zaujala práce našeho žáka. Ve 2. kategorii se na krásném 2. místě umístil František Maryáš ze 2. třídy. Blahopřejeme!

                                                             Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Zaostřeno na přírodu” již byla zobrazena 513x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg