Zaostřeno na přírodu

- napsáno 24. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8311-velka

„Zaostřeno na přírodu“, takové bylo téma celostátní výtvarné soutěže hnutí Brontosaurus. Protože naši žáci mají přírodu rádi, rozhodli se do ní přihlásit. Výtvarné práci zaslaly děti z výtvarného kroužku ( 1. – 3. třída). Do soutěže se zapojilo hodně škol z celé republiky.

Máme velkou radost, že porotu zaujala práce našeho žáka. Ve 2. kategorii se na krásném 2. místě umístil František Maryáš ze 2. třídy. Blahopřejeme!

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Zaostřeno na přírodu” již byla zobrazena 468x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.