ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zápis do 1. třídy

- napsáno 30. ledna 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zapis-15-velka

Čtvrtek 29. 1. 2015 byl slavnostním dnem nejen pro naše současné žáky, ale i pro budoucí prvňáčky, kteří přišli se svými rodiči k zápisu. Přivítali jsme zde 27 dětí. Seznam přijatých žáků je zveřejněn ve složce „Dokumenty“. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zápis do 1. třídy” již byla zobrazena 845x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg