ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Závěr plaveckého výcviku a školní výlet - 1. třída

- napsáno 30. května 2019 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-0365-velka                 

Prvňáčci se těšili na čtvrtek  30. 5. 2019. Očekávaly je závěrečné soutěže plaveckého výcviky a  náš první školní výlet.  V bázenu  byly všechny děti šikovné a za splněné úkoly dostaly bonbóny.  Potom se v jídelně se  posilnily před cestou na hrad. Po cestě nám  trošku pršelo, ale dětem to nevadilo.  Na hradě na nás  přivítal pan kastelán.  Děti se sice trochu bály, ale zvládly i prohlídku sklepení.  Při pohledu z věžičky hledaly  cestu ke Štítné.  Na hradě si koupily suvenýry a těšily se na prohlídku náměstí a hlavně na obchod s hračkami.

Výlet se dětem líbil, jistě budou rodičům vyprávět o svých zážitcích. 

                                            Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Závěr plaveckého výcviku a školní výlet - 1. třída” již byla zobrazena 90x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg